Голяма радост застигна Бойко Борисов! Стана шампион в София

бойко борисов

Воденият от лидера на ГЕРБ Бойко Борисов футболен тим Витоша (Бистрица) постигна драматична победа с 1:0 над Славия и спечели първото място с шест успеха в първенството. Така ветераните от Бистрица отново са шампиони на София, предава БЛИЦ.

„Тигрите“ и „белите“ единствени нямаха загуба преди двубоя, което допълнително увеличи интригата преди началото на срещата.

Победният гол падна в 9-ата минута на второто полувреме, когато Ники Николов засече центриране на Георги Пеев. В 80-ата минута Иван Редовски пропусна дузпа за Славия.

Витоша (Бистрица) продължава битката за шампион на Югозападна България, а след това ще са финалите на републиканското с победителите от четирите зони.