Нанков взриви мрежата със СНИМКИ, разплака шофьорите: АМ Хемус щеше да е готова ако не бяха служебните кабинети

1000019271 (1)

Много спекулации се изговориха за строителството на автомагистрала “Хемус” през последните четири години. Стана ясно, че всички те са били политическа пропаганда. Гражданите видяха спряното строителство и разрухата.

Видяха и още нещо – когато не управляват некомпетентните служебни кабинети на президента или неговите протежета в политиката (тези от Промяната), “Хемус” се строи. Магистралата отново напредва. Това са фактите. Какво постигнаха като спряха строителството ли? Оскъпиха я. А “Хемус” вече щеше да е готова.

P.S. Чудесни снимки на Drone Reporter

От Фейсбук профила на Николай Нанков, депутат от ГЕРБ



За нас

7DniBulgaria.bg е най-новият сайт в портфолиото на 7 Dni Media Group.

Той обедини досега съществуващите регионални сайтове на групата, превръщайки се в национален такъв, за по-голямо улеснение на читателите.


КОНТАКТИ