Няма да повярвате на какъв велик клуб е отказал Душан Керкез, за да е днес в ЦСКА

MIL_7583 (1)

Мениджърът на новия наставник на ЦСКА Душан Керкез – бившият вратар Урош Голубович, разкри, че сърбинът е имал сериозна конкуренция за подписа си. Сред другите кандидати е бил и грандът от родината му – Партизан, но именно „червените“ са проявили най-голяма конкретика и настойчивост.

„Да, водихме разговори и с Партизан. Имаше интерес и от още един сериозен сръбски клуб, както и от два отбора в Полша. Имаше и друг кандидат, но няма да го назовавам. В крайна сметка избрахме ЦСКА – бяха най-конкретни и всичко се договори в рамките на един ден“, заяви Голубович, който има сериозна визитка у нас с екипите на Лудогорец, Литекс, Локомотив (Сф) и Спартак (Вн).

„Нямаше никакви разминавания по време на преговорите. Душан е наясно с очакванията в ЦСКА – това е клуб, който винаги трябва да се бори за титлата“, допълни той пред „Тема спорт“.



За нас

7DniBulgaria.bg е най-новият сайт в портфолиото на 7 Dni Media Group.

Той обедини досега съществуващите регионални сайтове на групата, превръщайки се в национален такъв, за по-голямо улеснение на читателите.


КОНТАКТИ