Мистерия край Несебър: Извадиха тяло на жена от морето край плаж „Олимпийски надежди“

Тяло на жена е било открито в морето край плаж „Олимпийски надежди“ в Несебър, съобщава БНР. Сигналът за инцидента е подаден около 20:30 часа снощи.
По предварителна информация жената е била забелязана във водата в безпомощно състояние. Малко по-късно безжизненото ѝ тяло е било извадено от морето.
Към момента самоличността на жената все още не е установена. При първоначалния оглед по тялото не са открити видими следи от насилие.
На плажа са намерени личните ѝ вещи – чанта с летни дрехи и джапанки. Тялото е транспортирано за аутопсия в отделението по съдебна медицина към УМБАЛ – Бургас.
По случая е образувана проверка.



