Сираков му взе толкова играчи, че Веласкес няма проблем да извади топ 11 днес, дори без Майкон и Бурас

payimage-730073-1280x853

Треньорът на Левски Хулио Веласкес отново има да разрешава доста проблеми около стартовия състав. В домакинството на Кайрат той няма да може да използва двама твърди титуляри. Това са левият бек Майкон и халфът Акрам Бурас. Първият е с травма от гостуването на Университатя Крайова, която го извади и от домакинството на Септември (3:0). Бразилецът не взе участие в последните тренировки и дори и да попадне в групата, няма да започне тази вечер.

Вместо него двубоя ще стартира привлеченият през лятото испанец Алекс Сентейес. В халфовата линия със сигурност ще се завърне Мехди Мубарик. Тя ще бъде допълнена от португалеца Сержиньо.

Веласкес се колебае кой да е третият полузащитник – Гашпер Търдин или Мазир Сула. Първият дава повече сигурност, защото е с по-дефанзивни функции. Ако Веласкес заложи на Сула, тогава Сержиньо ще е до Мубарик.

В защита, освен Сентейес, ще са още Кристиан Димитров, Никола Серафимов и Алдаир.

В нападението няма да има изненада и ще започнат Ебертон Бала, Армстронг Око-Флекс и Рейналдо, които носят скорост и изненада за съперниците. Резерва пак ще е Переа./ „Тема спорт“



За нас

7DniBulgaria.bg е най-новият сайт в портфолиото на 7 Dni Media Group.

Той обедини досега съществуващите регионални сайтове на групата, превръщайки се в национален такъв, за по-голямо улеснение на читателите.


КОНТАКТИ