Борисов от Брюксел: Очаквам и от другите оставки! Като подадат, тогава ще говорим

Премиерът Бойко Борисов даде изявление в Брюксел за Брекзит и обяви, че нито една от двете страни не иска Брекзит. Има много въпросителни, ако се изпълни това, което Тереза Мей в своето искане обяви за 30 юни. Има ли правни възможности и какво би станало, ако тези английски граждани бъдат избрани в Европарламента на евроизборите. Аз съм за да се удължи срока, това ще дискутираме. След като не сме готови за Брекзит да се даде дълъг срок. В петък ще настане шок и ужас, ако срокът не се удължи. Британците искат всеки път удължаване на срока и който не го удължи, ще поеме цялата вина, посочи премиерът.
Очаквам и от другите оставки, подайте и вие оставки, тогава ще говорим, призова той представителите от останалите политически сили.
Публикувахте от Бойко Борисов в Сряда, 10 април 2019 г.
Публикувахте от Бойко Борисов в Сряда, 10 април 2019 г.



