Мелето на Челопешко шосе, сътворено от двама „тарикати“ от кв. Ботунец, извади на бял свят и на показ и други теми, свързани с наглост, престъпност, криминални деяния, безнаказаност. Това коментира в социалната мрежа Карлос Контрера, общински съветник от ВМРО в СОС и зам.-председател на организацията. Крушката си има опашка, казва мъдрият български народ. За да […]