От Института за пътна безопасност изпратиха отворено писмо до премиера, в което остро критикуват властта заради мерките, които взема за сигурността на пътя. Ето какво пишат от ИПБ: Уважаеми господин Радев, Представените от кабинета „мерки“ за пътна безопасност не са реформа, а стари учебникарски трикове за печелене на политическо време, прилагани от предходния кабинет. Настояваме […]