Извадиха нови грозни факти: Значи за Лудогорец и Левски може, за ЦСКА – не!?

7 Dni Bulgaria20.09.2023
payimage-551855

Стана тенденция, особено на мачовете в Разград, да се дават огромни продължения след 90-ата минута, когато Лудогорец не води в резултата. Така беше и срещу Ботев (Пловдив). „Зелените“ губеха с 1:2, а продължението беше голямо – 7 минути. Скандалното е, че изравнителният гол на Лудогорец падна в… 9-ата минута продължение.

Добавеното време на мача Крумовград – Левски пък беше 8 минути, но се играха 11. „Сините“ обаче не стигнаха до успеха и двубоят завърши при резултат 2:2.

Докога Левски и особено Лудогорец ще играят „трето полувреме“, когато не водят? При ЦСКА не е така. Ако „червените“ не са с преднина, продълженията са или по 3-4 минути, или почти никакви.