Опит за убийство на ЦСКА – Левски (Кадър за възрастни)

payimage2

Левски и ЦСКА не се победиха в дербито от 8-ия кръг на efbet Лига, което се игра на Националния стадион „Васил Левски“.

„Сините“ водеха в резултата с 2:0, като отбелязаха и двата си гола още преди почивката. След паузата „червените“ стигнаха до точката в сблъсъка.

Точни в полза на левскарите бяха Станислав Иванов и Найжъл Робърта. Те се разписаха в рамките на едва 5 игрови минути – между 13-ата и 18-ата.

През второто полувреме обичайният голмайстор за „армейците“ Евандро върна един гол, а малко преди края Албентоса донесе равенството на състава си с попадение с глава.

В този материал ние от 7DniBulgaria.bg ще ви покажем кадър, който в момента се разпространява със скоростта на светлината в социалните мрежи. Става въпрос за снимка, на която се вижда как капитана на Левски – Живко Миланов е стъпил върху главата на футболист в „червено“. Искаме да уточним, че в тази ситуация нямаше показан картон.