Mt: Край на голям конфликт в ЦСКА! Недоволна звезда отиде и вдигна ръката на Хайнц

7 Dni Bulgaria20.09.2023
цска

Странен беше неделният мач между ЦСКА и ЦСКА 1948. Явно е, че домакините влязоха доста нервно в срещата, като още в началните минути двете най-големи звезди Тобиас Хайнц и Дюкенс Назон влязоха в спор заради един объркан пас. Наложи се намесата на Иван Турицов и дори на рефера Георги Кабаков, за да се успокоят страстите.

В следващите минути двамата сякаш отказваха да си подават, заради което страдаше играта на ЦСКА.

Всичко обаче се промени в 74-ата минута, когато Тобиас Хайнц открадна топката и асистира на Назон. В този момента хаитянинът отиде до норвежеца и вдигна неговата ръка, което няма как да не радва феновете на „армейците”.

Както е известно, по време на гостуването на Сепси (0:4), Дюкенс Назон влезе в спор с друг свой съотборник – Марселино Кареасо.